הדמיה ממוחשבת

כל משרד אדריכלות ועיצוב פנים, רוצה להראות ללקוחות שלו הדמיה של התוצר שהולכים לקבל. בין  אם זה הדמיה של פנים הדירה בשילוב הריהוט העתידי והמתוכנן של הדירה, ובין אם זה הדמיה של פרויקט בנייה עתידי. את ההדמיות הממוחשבות, מבצעים כיום בתוכנות הדמיה ממוחשבות מקצועיות ביותר.

הדמיון נראה כמו במציאות:

תוכנות ההדמיה הממוחשבת מקצועיות מאוד. בכל תוכנה יש מגוון רחב מאוד של מרקמים וטקסטורות. יכולות התצוגה של התוכנות מראות את האובייקטים המוצגים ממש כמו במציאות האמיתית.לכן, כל פרויקט בנייה שיוצג בהדמיה ממוחשבת, ייראה ממש כמו פרוייקט בנייה אמיתי. גם דירה שמעוצבת בתוכנת הדמיה, תיראה כמו  דירה אמיתית. לכן,  תוכנות אלו משמשות ככלי חזק להציג ללקוח את התוצר שהוא הולך לקבל. כאשר הלקוח רואה בעיניים שלו על המסך מה הוא הולך לקבל, הוא יבין את משמעות התוצר והשירות שהוא מקבל, ומהלך העבודה המשותפת שלו עם נותן השירות, יהיה קל יותר.

ההדמיה נותנת ללקוח אפשרות לשנות בחירת צבע וחומר לפני ביצוע העבודה:

לפני עידן ההדמיות הממוחשבות, כל פעולת שינוי בחירה של חומרים ועיצוב במהלך הפרויקט, הייתה מסובכת מאוד. למעשה, בלי התוכנה הממוחשבת, אי אפשר היה בצורה אמיתית ונכונה לתאר לגורם המבצע את הפרויקט את הצבע המדויק והעיצוב שאותו רוצים. במהלך העבודה מול האדריכלים והמעצבים, ניתן לשנות בתוכנות בכל רגע נתון צבע וטקסטורה ואת סוג החומר. ניתן לשבת יותר משעה במשרד, וביחד עם האדריכל לשנות כל פעם נתונים לפי הבחירה של הלקוח. בלחיצת כפתור, אפשר להחליף את החומר ממנו יהיו עשויים ארונות המטבח, או את סוג הרצפות,מבלי לשנות על המסך את העיצוב הכללי של הדירה.

כזה ראה- ועשה:

מטרת ההדמיה הממוחשבת, היא לא רק להציג את העבודה ללקוח, אלא לשמש ככלי חשוב מאוד למי שמבצע את העבודה בפועל. הקבלן הבונה את הדירה, קונה את החומרים לפי מה שרואה על המסך. מטרת הכנת הקובץ הממוחשב, היא לאפשר לקבלן לדעת את הסוג המדויק של החומרים, ומידות מדויקות של החומרים. גם בחירת הצבע, נעשית לפי הצבע שיש בתוכנה, וההגדרה המדויקת של הצבע שיש בתוכנה. גם כאשר הלקוח קונה את הריהוט לדירה, הלקוח נעזר בקובץ הממוחשב. התצוגה הממוחשבת, מקילה על הלקוח בעת מסע קניית הריהוט, כי כך הוא יודע מה הוא רוצה לקנות.

מעט הסבר על שלבי הכנת ההדמיה:

ישנם כמה שלבים בהכנת ההדמיה הממוחשבת. בשלב הראשון, תהיה פגישה מקדימה של נותן השירות עם הלקוח. במהלך הפגישה, יתכנו נותן השירות והלקוח את הפרויקט המשותף. השלב הבא, הוא הכנת סקיצה שחור לבן של הפרויקט. כאשר הפרויקט הוא הדמיה של בניין, יהיה שרטוט שחור בלבן של הבניין. כאשר הפרויקט הוא הדמיית דירה, יהיה שרטוט שחור ולבן ראשוני של חדרי הדירה. רק לאחר הסקיצה הראשונית, יהיה אפשר להתחיל להכין את ההדמיה הצבעונית. במהלך העבודה בתוכנה, מכינים מידול מלא של האובייקט הנדרש. רמת הביצוע של והגימור של ההדמיה, צריכה להיות ברמה שתיראה כמו במציאות האמיתית.לכן,משתמשים בטכינקות תאורה, ובמנועי רינדור מתקדמים, על מנת להגיע לתוצאה המדויקת ביותר.

סרטוני הדמיה ממוחשבת:

כאשר מבצעים הדמיה של פרויקט בנייה או פרויקט עיצוב ותכנון פנים של דירה, עושים סרטון הדמיה. בתוכנות השונות, ישנם מצלמות מובנות. את המצלמות מזיזים על המסך, וכך מצלמים מעבר בין החדרים השונים, ומצלמים כל פינה בבית העתידי. גם כאשר מדובר  בפרויקט בנייה, מצלמים את הבניין בזוויות השונות, ואת סביבת הפרויקט העתידי.

תתקשרו אלינו ונוכל להגיע למשרדכם ליעוץ מקצועי לכל סוגי הפרויקטים.